Dwór Kombornia Restauracja i Hotel

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Bogata infrastruktura SPA i Wellness Dworu Kombornia oraz dogodne położenie (zaledwie 9 km od Krosna i 900 m od drogi krajowej nr 9 Rzeszów – Barwinek) sprawiają że noclegi w Gościńcu Karpackim są interesującą propozycją wypoczynku zarówno dla Gości odwiedzających Krosno, jak i podążających w najpiękniejsze podkarpackie góry – Bieszczady. Gościniec Karpacki mieści się w dwóch zabytkowych budynkach zespołu dworskiego oddalonych o 100-130 metrów od Dworu.

Dwór Kombornia Hotel & SPA znajduje się w otoczeniu Zabytkowego Parku w stylu angielskim, na terenie którego znajdują się dworskie stawy, sady i ogród warzywny. Do dyspozycji gości pozostają biblioteka, sprzęt do tenisa stołowego, stół do bilarda, boisko do gry w siatkówkę plażową.

Na terenie kompleksu znajduje się restauracja Ogrodowa, restauracja Magnolia serwująca kuchnię zgodną z założeniami ruchu Slow Food oraz bar. Oprócz tego funkcjonuje tutaj Salon Win Karpackich. Został on stworzony w zabytkowych piwnicach zespołu dworskiego. Aby wino mogło być zaprezentowane w Salonie musi pochodzić z regionów położonych na obszarze Karpat, być uznane w swoim regionie lub kraju pochodzenia. Dzięki temu odwiedzając Salon, Goście mogą odbyć enologiczną podroż degustując interesujące, reprezentatywne dla danego regionu wina, w tym także polskie wina z Podkarpacia. Na miłośników win czekają warsztaty degustacyjne oraz spotkania degustacyjne. Z kolei Spa Dwór Kombornia to zabiegi relaksacyjne na ciało, strefa wellness, akademia wellness oraz instytut kosmetyczny.

Zainteresowani, chcący aktywnie spędzić czas mogą skorzystać z opieki osobistego przewodnika z przygotowaniem indywidualnego programu wycieczki po największych atrakcjach kulturalnych i przyrodniczy bliższej i dalszej okolicy. We własnym zakresie można się również wybrać na obrzeża Pogórza Dynowskiego, śladami kultury Łemkowskiej czy kultury sakralnej.

Wyjeżdżając z kompleksu można wyposażyć się w Boutiqu Dworskim, będącym galerią niezwykłych i pięknych wyrobów artystycznych oraz użytkowych. Jedne z nich powstały na Podkarpaciu. Inne sprowadzono z bliższych i dalszych stron. Do butikowej kolekcji wyselekcjonowane zostały z uwagi na ich walory estetyczne, smakowe i witalne. Mogą być zarówno pamiątką z podróży w ten rejon Polski, bądź też unikalnym prezentem.

Dwór Kombornia Hotel& SPA****
38-420 Korczyna k/Krosna, Kombornia 1
+48 13 435 42 89, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.dworkombornia.pl, www.facebook.com/DworKombornia

JAKA POGODA?

3°C

Sanok

Partly Cloudy

Wilgotność: 46%

Wiatr: 20.92 km/h

  • 24 Mar 2016

    4°C -2°C

  • 25 Mar 2016

    10°C 1°C

ZNAJDŹ NAS :   envelope    social facebook circular button

Polityka prywatności