Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/proca176/domains/karpaty.turystyka.pl/public_html/libraries/rokcommon/RokCommon/Service/ContainerImpl.php on line 460

Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/proca176/domains/karpaty.turystyka.pl/public_html/libraries/rokcommon/RokCommon/Service/ContainerImpl.php on line 461
Chutor Kozacki Hotel&SPA

Chutor Kozacki Hotel&SPA

Hotel „Chutor Kozacki” w Dolinie Koni to bieszczadzki azyl dla wszystkich, którzy cenią sobie piękno kresów wschodnich z bogatą historią w tle. „Chutor Kozacki” jest częścią rozległego, ekologicznego gospodarstwa rolnego, które ciągnie się na powierzchni ponad 300 hektarów. Kompleks mieści się z daleka od wielkomiejskiej cywilizacji, w zacisznej miejscowości Łukowe (17 km od Sanoka).

Wnętrza hotelu „Chutor Kozacki” zdobią obrazy ukraińskiego artysty oraz stylizowane dodatki związane z Bieszczadami, Łemkowszczyzną, Kozaczyzną i końmi. Do dyspozycji gości oddany również został elegancki piętrowy domek. W domku znajduje 4 pokoje, salon z kominkiem, 2 łazienki oraz wyposażona kuchnia.

Na terenie kompleksu znajduje się również Spa&wellness.

Chutor Kozacki Hotel&SPA
38-540 Zagórz, Łukowe 105
+ 13 465 92 67, 13 492 72 51, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
http://www.chutorkozacki.pl/, www.facebook.com/pages/Chutor-Kozacki HotelSPA/119602518148212?fref=ts

JAKA PODODA?

ZNAJDŹ NAS :   envelope    social facebook circular button

Polityka prywatności